Dom > Proizvodi > Kondenzatori > Keramički kondenzatori > CDR31BP100BFURAB
CDR31BP100BFURAB
CDR31BP100BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi CDR31BP100BFURAB s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela CDR31BP100BFURAB
Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10PF 100V BP 0805
Product parameter
Broj dela CDR31BP100BFURAB Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10PF 100V BP 0805 Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 4769 pcs Tehnički list CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondenzatori Napon - nominalno 100V
Tolerancija ±1% Debljina (Max) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficijent BP Veličina / Dimenzije 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Ocjene -
Pakovanje Bulk Paket / slučaj 0805 (2012 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Nivo osetljivosti na vlagu (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Olovni razmak - Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant
Visina - sedište (maksimalno) - Karakteristike -
Stopa prekida R (0.01%) Detaljan opis 10pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Kapacitet 10pF Aplikacije General Purpose