Dom > Proizvodi > Kondenzatori > Keramički kondenzatori > CDR32BP220BFURAJ
CDR32BP220BFURAJ
CDR32BP220BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi CDR32BP220BFURAJ s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela CDR32BP220BFURAJ
Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 22PF 100V BP 1206
Product parameter
Broj dela CDR32BP220BFURAJ Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 22PF 100V BP 1206 Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 5373 pcs Tehnički list CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondenzatori Napon - nominalno 100V
Tolerancija ±1% Debljina (Max) 0.051" (1.30mm)
Temperaturni koeficijent BP Veličina / Dimenzije 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Ocjene -
Pakovanje Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 1206 (3216 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Stopa prekida R (0.01%) Detaljan opis 22pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Kapacitet 22pF Aplikacije General Purpose