Dom > Proizvodi > Kondenzatori > Keramički kondenzatori > CDR33BP182BFURAJ
CDR33BP182BFURAJ
CDR33BP182BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi CDR33BP182BFURAJ s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela CDR33BP182BFURAJ
Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1800PF 100V BP 1210
Product parameter
Broj dela CDR33BP182BFURAJ Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1800PF 100V BP 1210 Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 4259 pcs Tehnički list CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondenzatori Napon - nominalno 100V
Tolerancija ±1% Debljina (Max) 0.049" (1.25mm)
Temperaturni koeficijent BP Veličina / Dimenzije 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Ocjene -
Pakovanje Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 1210 (3225 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Stopa prekida R (0.01%) Detaljan opis 1800pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Kapacitet 1800pF Aplikacije General Purpose