Dom > Proizvodi > Kondenzatori > Keramički kondenzatori > CDR34BP472BFURAB
CDR34BP472BFURAB
CDR34BP472BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi CDR34BP472BFURAB s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela CDR34BP472BFURAB
Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
Broj dela CDR34BP472BFURAB Proizvođač Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 4700PF 100V BP 1812 Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 5186 pcs Tehnički list CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kategorija Kondenzatori Napon - nominalno 100V
Tolerancija ±1% Debljina (Max) 0.059" (1.50mm)
Temperaturni koeficijent BP Veličina / Dimenzije 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Ocjene -
Pakovanje Bulk Paket / slučaj 1812 (4532 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Stopa prekida R (0.01%) Detaljan opis 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Kapacitet 4700pF Aplikacije General Purpose