Dom > Proizvodi > Resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RMCS0603FT412R
RMCS0603FT412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi RMCS0603FT412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela RMCS0603FT412R
Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 1% 1/10W 0603
(u američkim dolarima)
5000 pcs
Product parameter
Broj dela RMCS0603FT412R Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 1% 1/10W 0603 Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 3718382 pcs Tehnički list RMCS Series
Kategorija Resistors Tolerancija ±1%
Temperaturni koeficijent ±100ppm/°C Paket uređaja za dobavljače 0603
Veličina / Dimenzije 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series RMCS
Otpor 412 Ohms Snaga (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakovanje Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 0603 (1608 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prestanaka 2
Nivo osetljivosti na vlagu (MSL) 1 (Unlimited) Proizvođač Standardno vrijeme rada 18 Weeks
Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant Visina - sedište (maksimalno) 0.022" (0.55mm)
Karakteristike Anti-Sulfur Stopa prekida -
Detaljan opis 412 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Kompozicija Thick Film