Dom > Proizvodi > Resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi RNCF0402BTC412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela RNCF0402BTC412R
Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(u američkim dolarima)
10000 pcs
Product parameter
Broj dela RNCF0402BTC412R Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 1525403 pcs Tehnički list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija Resistors Tolerancija ±0.1%
Temperaturni koeficijent ±50ppm/°C Paket uređaja za dobavljače 0402
Veličina / Dimenzije 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series RNCF
Otpor 412 Ohms Snaga (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakovanje Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 0402 (1005 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prestanaka 2
Nivo osetljivosti na vlagu (MSL) 1 (Unlimited) Proizvođač Standardno vrijeme rada 12 Weeks
Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant Visina - sedište (maksimalno) 0.014" (0.35mm)
Karakteristike Automotive AEC-Q200 Stopa prekida -
Detaljan opis 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film