Dom > Proizvodi > Resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF0603BKE412R
RNCF0603BKE412R
RNCF0603BKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi RNCF0603BKE412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela RNCF0603BKE412R
Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.1% 1/10W 0603
(u američkim dolarima)
1000 pcs
Product parameter
Broj dela RNCF0603BKE412R Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.1% 1/10W 0603 Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 1015702 pcs Tehnički list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija Resistors Tolerancija ±0.1%
Temperaturni koeficijent ±25ppm/°C Paket uređaja za dobavljače 0603
Veličina / Dimenzije 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Series RNCF
Otpor 412 Ohms Snaga (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakovanje Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 0603 (1608 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prestanaka 2
Nivo osetljivosti na vlagu (MSL) 1 (Unlimited) Proizvođač Standardno vrijeme rada 12 Weeks
Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant Visina - sedište (maksimalno) 0.022" (0.55mm)
Karakteristike Automotive AEC-Q200 Stopa prekida -
Detaljan opis 412 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film