Dom > Proizvodi > Resistors > Chip Resistor - Surface Mount > RNCF2512BTE412R
RNCF2512BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi RNCF2512BTE412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela RNCF2512BTE412R
Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512
(u američkim dolarima)
4000 pcs
Product parameter
Broj dela RNCF2512BTE412R Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.1% 3/4W 2512 Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 282581 pcs Tehnički list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija Resistors Tolerancija ±0.1%
Temperaturni koeficijent ±25ppm/°C Paket uređaja za dobavljače 2512
Veličina / Dimenzije 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Series RNCF
Otpor 412 Ohms Snaga (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakovanje Tape & Reel (TR) Paket / slučaj 2512 (6432 Metric)
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prestanaka 2
Nivo osetljivosti na vlagu (MSL) 1 (Unlimited) Proizvođač Standardno vrijeme rada 12 Weeks
Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant Visina - sedište (maksimalno) 0.026" (0.65mm)
Karakteristike Automotive AEC-Q200 Stopa prekida -
Detaljan opis 412 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film