Dom > Proizvodi > Resistors > Through Hole Resistors > RNF18FTE412R
RNF18FTE412R
RNF18FTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi RNF18FTE412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela RNF18FTE412R
Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 1/8W 1% AXIAL
(u američkim dolarima)
5000 pcs
Product parameter
Broj dela RNF18FTE412R Proizvođač Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 1/8W 1% AXIAL Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 1287273 pcs Tehnički list Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategorija Resistors Tolerancija ±1%
Temperaturni koeficijent ±25ppm/°C Paket uređaja za dobavljače Axial
Veličina / Dimenzije 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Series RNF
Otpor 412 Ohms Snaga (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakovanje Tape & Reel (TR) Paket / slučaj Axial
Druge nazive RN 1/8 T9 412 1% R