Dom > Proizvodi > Resistors > Through Hole Resistors > FMP100FBE52-412R
FMP100FBE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi FMP100FBE52-412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela FMP100FBE52-412R
Proizvođač Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL
(u američkim dolarima)
10000 pcs
Product parameter
Broj dela FMP100FBE52-412R Proizvođač Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 2553528 pcs Tehnički list FMP Series
Kategorija Resistors Tolerancija ±1%
Temperaturni koeficijent ±50ppm/°C Paket uređaja za dobavljače Axial
Veličina / Dimenzije 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Series FMP
Otpor 412 Ohms Snaga (Watts) 1W
Pakovanje Bulk Paket / slučaj Axial
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prestanaka 2
Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant Visina - sedište (maksimalno) -
Karakteristike Flame Proof, Safety Detaljan opis 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film