Dom > Proizvodi > Resistors > Through Hole Resistors > MFR-25FRFPN412R
MFR-25FRFPN412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi MFR-25FRFPN412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela MFR-25FRFPN412R
Proizvođač Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL
(u američkim dolarima)
5000 pcs
Product parameter
Broj dela MFR-25FRFPN412R Proizvođač Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 4027806 pcs Tehnički list MFR Series
Kategorija Resistors Tolerancija ±1%
Temperaturni koeficijent ±100ppm/°C Paket uređaja za dobavljače Panasert
Veličina / Dimenzije 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Series MFR
Otpor 412 Ohms Snaga (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakovanje Tape & Reel (TR) Paket / slučaj Axial
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prestanaka 2
Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant Visina - sedište (maksimalno) -
Karakteristike - Detaljan opis 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film