Dom > Proizvodi > Resistors > Through Hole Resistors > MFR100FTF73-412R
MFR100FTF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike su samo za referencu.
Pogledajte specifikacije proizvoda za detalje o proizvodu.
Kupi MFR100FTF73-412R s povjerenjem iz Components-World.HK, 1 godine garancije
Zatražite ponudu
Broj dela MFR100FTF73-412R
Proizvođač Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL
(u američkim dolarima)
5000 pcs
Product parameter
Broj dela MFR100FTF73-412R Proizvođač Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Status bez vode / RoHS status Bez olova / RoHS
Količina raspoloživa 1715480 pcs Tehnički list MFR Series
Kategorija Resistors Tolerancija ±1%
Temperaturni koeficijent ±100ppm/°C Paket uređaja za dobavljače Axial
Veličina / Dimenzije 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) Series MFR
Otpor 412 Ohms Snaga (Watts) 1W
Pakovanje Tape & Box (TB) Paket / slučaj Axial
Radna temperatura -55°C ~ 155°C Broj prestanaka 2
Status bez vode / RoHS status Lead free / RoHS Compliant Visina - sedište (maksimalno) -
Karakteristike - Detaljan opis 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film